Vláček MATYLDA barevný

Nový produkt

MATYLDA je ručně vyrobený vláček z kombinace listnatých a jehličnatých dřevin. Vláček se skládá z mašinky a libovolného počtu vagónků s kostkami, které se při tahání za šňůrku otáčejí a vytváří tak úžasný efekt mechanické hračky.

Více informací

3 ks

Upozornění: poslední kus skladem!

590,00 Kč

Více informací

Tento výrobek získal ocenění Správná hračka 2021, které pořádají Sdružení pro hračku a hru, Asociace hračka Unie výtvarných umělců ČR a Asociace předškolní výchovy.

Rozměry mašinky jsou 19,5x12x14,5 cm, obsahuje 4 kostky. Rozměry vagónku jsou 14x12x13 cm, obsahuje 8 kostek.

Kostky (délka hrany 4 cm) lze s dětmi pomalovat nejrůznějšími obrázky, písmenky, číslicemi nebo k obrázku doplnit anglické slovíčko, čímž získá celá stavebnice také didaktickou hodnotu a celá rodina si může vyzkoušet svou kreativitu. Na pomalování kostek je možno použít např. fixy na dřevo nebo akrylové barvy. Kostky jsou navlékací, tudíž si s nimi děti mohou hrát i samostatně.                                                                                                    Na vláček jsou použity ekologicky nezávadné akrylátové barvy na dřevěné hračky a dětský nábytek s atestem zdravotní nezávadnosti (žlutá, červená, zelená, modrá, oranžová) vyhovující normě EN 71-3/2013.