Povídánky-nechte kostky vyprávět

108003

Nový produkt

Didaktická hra Povídánky je ideální způsob, jak rozvíjet fantazii, řečové dovednosti, slovní zásobu a důvtip nejen u dětí. Povídánky pobaví také dospělé, kteří rádi vyplní čas skladnou společenskou hrou vhodnou i na cesty nebo posezení s přáteli. Hru lze použít rovněž na výuku jazyků.

Více informací

15 ks

250,00 Kč

Více informací

Základní princip hry:

Z pytlíčku si vytáhněte postupně všechny kostky a položte je na stůl.  Popusťte uzdu své představivosti a výmluvnosti a pobavte spoluhráče originálním příběhem inspirovaným obrázky, které jsou na vrchní straně kostek. Pokuste se zahrnout do příběhu všech 9 obrázků. Různými kombinacemi obrázků lze dosáhnout nepřeberného množství příběhů. Pravidla si můžete upravit podle toho, jak chcete, a vytvořit tak další zábavné variace hry.

Věková kategorie:

5-99 let 

Obsah hry:

Hra je vyrobena z přírodních materiálů a obsahuje 9 dřevěných kostek o rozměrech 25 mm, se 6 unikátními vypálenými obrázky, celkem tedy 54 obrázků. Součástí je také lněný pytlík stažený šňůrkou, ve kterém se dají kostky míchat a ze kterého je můžete tahat. V pytlíčku naleznete pravidla hry.